logo
dollar
euro

"Аукціон небаченої щедрості" для медиків Полтави до професійного свята готує міськвиконком

10:09 05.06.2014 eye 562
"Аукціон небаченої щедрості" для медиків Полтави до професійного свята готує міськвиконком

День медичного працівника в Україні, як і в Росії та Білорусі, зазвичай відзначають  у  третю неділю червня жителі Росії, Білорусії та України, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника. Цього року він припадає на 15 червня.

Однак міська влада Полтави почала готуватися до професійного свята медиків заздалегідь. Учора міський голова Олександр Мамай  з цього приводу провів робочу нараду з головними лікарями та представниками лікувальних закладів міського підпорядкування та обласного підпорядкування, які знаходяться в межах міста.

Міська влада  багато чого пообіцяла медикам.  Зокрема, усі працівники лікувальних закладів отримають премію в розмірі 300 гривень. Приблизно 25% з понад 10 тисяч медпрацівників Полтави  за іменними запрошеннями підуть на концерт Олександра Малініна. Ті, хто в 2013-му ходив на Любов Успенську, цього року на Малініна не потраплять через жагу мера до справедливості.

Крім того , під час урочистостей будуть відзначені близько 150 працівників галузі. Разом з  подякою чи грамотою вони отримають 500 або 1000 гривень. І головний сюрприз: квартири. Скільки їх буде і кому дістануться, міська влада тримає в секреті.

До речі, 6 червня в Україні відзначається професійне свято журналістів. Представників цієї професії міська влада  і особисто пан Мамай ще не вітали.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх