logo
dollar
euro

На Полтавщину прибувають сім’ї з Луганщини та Донеччини

17:48 03.06.2014 eye 879

На сьогоднішньому засіданні Міжвідомчого координаційного штабу з тимчасового розміщення громадян, яке проходило під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Віталія Яреми, про допомогу біженцям на Полтавщини доповідав голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук.

Він повідомив,  на територію Полтавщини вже  прибули 11 сімей та 5 громадян з Донецької та Луганської областей. Крім того, 2 червня на телефонну лінію Контактного центру звернулись ще 35 людей, які  мають намір  прибути найближчим часом.

Наразі на території області перебувають 335 переселенців з Криму та Сходу. З них дев’ятнадцятьом надане тимчасове житло. Полтавщина готова додатково прийняти 160 людей.

На засіданні Міжвідомчого координаційного штабу було обговорили проблеми, котрі виникають у вимушених переселенців зі сходу України: невизначеність їх статусу та джерела  компенсації за надане житло. Це компетенція Уряду і його представники  пообіцяли найближчим часом врегулювати проблемні питання, в тому числі  визначити джерела фінансування для соціальної реабілітації членів родин військовослужбовців, переведених з Донецької і Луганської областей у інші регіони.


Наверхнаверх