logo
dollar
euro

Чи збирається влада Полтави повертати дітям школу на Червоному Шляху?

16:09 02.06.2014 eye 1768
Чи збирається влада Полтави повертати дітям школу на Червоному Шляху?

Цими днями перс-служба міської  влади розмістила на сайті цілу низку матеріалів  із зворушливими фото, які можна об’єднати під заголовком "Мамай і діти".

Однак, "офіційний рупор" влади не передав  жодної реакції ні пана Мамая, ні його підлеглих  на рішення Полтавського окружного адміністративного суду стосовно початкової школи на Червоному Шляху, яку міська влада закрила у серпні 2013-го, перед самим початком навчального року.  Нагадаємо, мешканці  селища, яке розташоване в межах міста, дійшли з протестами аж до Києва. Однак рішення прийняли у  Полтаві. Полтавський окружний адміністративний суд вирішив спір стосовно Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12.

Прес-служба суду повідомляє, що "28 травня 2014 року Полтавський окружний адміністративний суд виніс рішення у справі № 816/1611/14 за позовом прокурора м. Полтави в інтересах Саєвської А.В., Гордієнка В.А., Сингаївського А.О., Кудрі А.І. до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, третя особа: Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Полтавської міської ради Полтавської області.

Суд задовольнив позовні вимоги та визнав протиправним і скасував наказ начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради від 26.07.2013 року № 304 "Про оптимізацію мережі та створення умов для впровадження Держстандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти у ЗНЗ № 12".


Наверхнаверх