logo
dollar
euro

У Лубнах відбувся Конгрес Федерації волейболу України

14:23 02.06.2014 eye 985
У Лубнах відбувся Конгрес Федерації волейболу України

У Лубнах вперше в історії цього стародавнього міста відбувся звітний Конгрес Федерації волейболу України.

У його роботі взяло участь 54 делегати із 24-х регіональних обласних федерацій, заступник міністра молоді та спорту Ніна Уманець, президент української національної Федерації Володимир Туровський, перший віце-президент – Олександр Бібер, президент полтавської обласної федерації Володимир Дорош, міський голова Лубен Олександр Грицаєнко та інші. На порядку денному розглянули кілька питань, зокрема, про роботу Федерації волейболу України за період з червня 2013 по травень 2014 року, про відзначення 90-річчя Українського волейболу, про цільову комплексну програму розвитку волейболу в Україні на 2014-2020 роки та інші.
   
На початку зібрання усіх присутніх привітав міський голова Лубен Олександр Грицаєнко. Він ознайомив гостей зі славетною історією лубенського краю та побажав учасникам плідної роботи. Далі президент Федерації Володимир Туровський незадовільно оцінив виступи чоловічої та жіночої національних збірних на міжнародній арені, відзначив деякий прогрес у розвитку пляжного волейболу, покращення суддівства матчів та наголосив на необхідності потужної популяризації волейболу у засобах масової інформації.

Володимир Туровський

– В нас така практика щорічно проводити конгрес. Маємо нагоду збиратися в різних куточках України, щоб підняти рівень волейболу, популяризацію його. Увага до конгресу в Лубнах зашкалює, це приємно. Велика підтримка і увага влади до нашого форуму. Місцева команда "Фаворит" три роки поспіль бронзовий призер і вже стала елітою нашого волейболу.

Заступник Міністра молоді і спорту України Ніна Уманець дискутувала з присутніми переважно на теми фінансування волейболу, роботи тренерів та їхніх досягнень.

Ніна Уманець

- У нас на четвертий квартал цього року заплановано проведення колегії, яка буде розглядати розвиток ігрових видів спорту в Україні. Проблеми не тільки у волейболі. Делегати конгресу говорили про те, що немає результату, а від результату залежить фінансування. На сьогодняшній день багато тренерів у волейболі не виконують свою основну функцію показувати результат. Діти, які йдуть займатися волейболом, хочуть чогось досягти. Не завжди кошти є вирішальним фактором, це ще талант тренера. Традиції українського волейболу вагомі, але на сьогоднішній день вони, на жаль, втрачені. Ми говоримо про те, що йдемо в Європу, а це за собою тягне реформування не лише галузі фізичної культури і спорту.

Бурхливе обговорення викликали тези про реформування і поступове закриття ДЮСШ та відмінення з 2015 року звань "Майстер спорту" та інших.

Стосовно дати початку нового сезону, його регламенту, кількості команд та формули проведення, то відповіді на ці запитання вболівальники отримають наприкінці липня, коли відповідні рішення затвердить виконком Федерації волейболу України. Про це повідомив Перший віце-президент, голова Директорату ФВУ Олександр Бібер.

Олександр Бібер

- Ще є час порадитися і подумати про систему змагань на чемпіонат та кубок. Не складно передбачити, що цей рік в державі буде важкий. Потенціал у нас великий, одні з кращих волейболістів у Росії - це наші. Як запобігти цьому відтоку, як за збірну грати душею і серцем, а не за гроші. Надсилаємо листи в клуби, щоб надавали свої пропозиції. Харківський "Локомотив" в наступному сезоні буде грати лише в чемпіонаті України. В єврокубки заявилися три жіночих команди і дві чоловічих.

Віце-президент національної Федерації волейболу, президент полтавської обласної федерації Володимир Дорош у своїй промові торкнувся питань популяризації волейболу, залучення спонсорів та соціальної адаптації волейболістів.

Володимир Дорош

- Популяризація волейболу в умовах держави, яку ми будуємо, справа особисто наша. Ніхто за нас її робити не буде. Ми знаємо проблеми нашого українського волейболу. Головна проблема в тому, що цей вид спорту не цікавий спонсорам і телебаченню. Будемо з нового сезону працювати, щоб змінити цю тенденцію.      

Учасники конгресу визнали роботу національної Федерації задовільною та затвердили комплексну програму розвитку волейболу в Україні на 2014-2020 роки.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх