logo
dollar
euro

Хлопці з Котелевщини гідно служать Україні

9:56 31.05.2014 eye 1600
Хлопці з Котелевщини гідно служать Україні

Прес-служба Котелевської райдержадміністрації повідомляє, що від командира військової частини пп В 2830 підполковника Д. Губського на адресу районної влади надійшов лист, в якому йдеться про мешканця Котельви Сергія Олексійовича Гирича, який нині перебуває на військовій службі.

У листі повідомляється: "На посаді радіотелефоніста реактивного артилерійського дивізіону йому доручалося виконання важливих службових завдань. Ви можете пишатися Сергієм Олексійовичем Гиричем, який свято виконує свій військовий обов’язок. Під час служби проявив себе старанним, дисциплінованим, активним воїном, зумів зайняти гідне місце серед захисників нашої Батьківщини".

Сергію Гиричу 30 років, одружений, має чотирирічного сина. Спеціальність радіотелеграфіста здобув під час строкової служби в армії. У рамках нинішньої мобілізації Сергія призвали 5 квітня. На базі однієї з військових частин у Дніпропетровській області проходив курсову перепідготовку. Додому приїздив лише раз на 9 травня. А кілька днів тому їх частину передислокували в Донецьку область за 40 кілометрів від Слов’янська. Туди, де зовсім неподалік тривають бойові дії антитерористичної операції. Разом із ним служать хлопці  з Михайлового і Малої Рублівки. Нещодавно у телефонній розмові  з земляками Сергій Гіріч сказав: "Настрій маємо патріотичний і віримо, що все буде добре".


Наверхнаверх