logo
dollar
euro

На Полтавщині відкрили "міліцейський" табір

18:06 31.05.2013 eye 1139
На Полтавщині відкрили "міліцейський" табір

Уже сьомий рік поспіль у Кременчуці урочисто відкривають дитячий профільний табір літнього відпочинку «Мала міліцейська академія» при колегіумі № 25. Цього року до табору зараховано 30 учнів колегіуму – 12 хлопців та 18 дівчат.

Всі курсанти табору навчаються в 7, 8 та 10 класах колегіуму та в майбутньому хочуть стати міліціонерами. Протягом трьох тижнів діти відвідають з екскурсією підрозділи правоохоронних органів міліції міста Кременчук, зможуть ознайомитися з їх роботою, побачити як правоохоронці несуть службу по охороні громадського порядку в місті та побувати в оперативно-профілактичному рейді з водною міліцією.
Додатково на початку червня, за підтримки керівництва УМВС, відбудеться поїздка до міста Полтава під час якої діти завітають з екскурсією до Управління МВС України в Полтавській області.

На урочисте відкриття табору завітали керівник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Жанна Ахіджанян. Також присутніми на заході були працівники Кременчуцького міського управління міліції, Автозаводського райвідділу, військової частини № 3059 внутрішніх військ МВС.

Жанна Суренівна привітала молодь з наступаючим святом - Днем захисту дітей, та побажала усім міцного здоров’я, успіхів в навчанні та завжди досягати посталених цілей в житті та твердо йти до мети. Від керівництва міліції Полтавщини Жанна Ахіджанян вручила яскраву спортивну форму вихованцям табору, щоб діти відчували себе комфортно в літньому таборі. Також вихованці отримали Кодекс честі курсанта «Малої міліцейської академії» та значок відповідного зразка.

Насамкінець курсантів табору чекала святкова програма, а вже наступного дня діти відвідають притулок для дітей Автозаводської районної ради та військовий ліцей. По завершенню заходу всім гостям вихованці проголосили свій девіз: «Закон! Порядок! Честь!» та продемонстрували відеолітопис табору.


Наверхнаверх