logo
dollar
euro

У Полтаві зніматимуть документальні фільми про земляків-патріотів. Гроші вже виділили

15:17 30.05.2014 eye 376

Цілу низку документальних фільмів  про мешканців Полтавщини, які в різні історичні періоди боролися за створення української держави, планується створити до Дня Незалежності України в рамках проекту "Поборники Незалежності. Полтавщина".

Кошти облрада вже виділила на сесії. Про це говорили на  нараді у Полтавській ОДА, на якому головував заступника голови – керівник апарату Роман Чабановський. В ньому, орум представників влади, азяли участь представники громадськості та ЗМІ.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олег Пустовгар повідомив, що до створення фільмів залучатимуться  консультанти-науковці.  Демонструватимуть готовий продукт по обласному телебаченню, у навчальних закладах Полтавщини.

У рамках проекту планується створити міні-фільми про діячів УНР, ОУН та дисидентів-шістдесятників, які народилися або діяли на території Полтавської області. Зркрема, мова  йде про таких діячів як  Микола Міхновський, Іван Стешенко, Борис Мартос, український військовий і громадський діяч, письменник, старшина армії УНР, активний діяч ОУН  Юрій Горліс-Горський  та одна із наяскравіших представниць руху шістдесятників, в’язень сумління Оксана Мешко. До спису учасники наради додали також двох героїв Небесної сотні – вихідців з Полтавщині.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх