logo
dollar
euro

Полтавців запрошують навчитися працювати з волонтерами

11:39 28.05.2014 eye 274
Полтавців запрошують навчитися працювати з волонтерами

19-20 червня в Полтаві пройде дводенний тренінг "Ефективний менеджмент волонтерських програм".

Тренінг розрахований на членів громадських і благодійних організацій і ставить собі за мету підвищення їх управлінських якостей, збільшення ефективності їх використання. Адже відомо, що у громадському секторі успішність організації часто залежить від співпраці з волонтерами. А у часи, коли поняття "краудсорсинґу" та "вікіноміки" поступово отримує поширення – ці навики стають необхідними для виживання неурядових організацій.

Тренінг буде містити як теоретичну, так і практичні частини.

Програма тренінгу:

1. Структура волонтерської програми;

2. Функції менеджменту волонтерської програми;

3. Застосування бізнес-підходів до оцінки ефективності волонтерських програм та продуктивності праці волонтерів;

4. Підготовка організації до роботи з волонтерами;

5. Практичні завдання на основі реальних волонтерських програм.

Участь безкоштовна, але для цього потрібно до 10 червня заповнити онлайн-заявку (https://docs.google.com/forms/d/1l0tXJiqhtdyqXhDizIEpuMkAYVGQebOd8aenrPFPdgo/viewform?c=0&w=1). Учасники будуть відібрані за конкурсом, тому для того, щоб пройти, варто постаратися.

Тож якщо у своїй професійній чи громадській діяльності Ви працюєте з волонтерами, то Вам варто завітати на цей освітній захід.

Учасникам з інших міст буде забезпечене проживання та харчування під час тренінгу. Транспортні витрати організаторами не відшкодовуються.

Тренінг відбудеться в рамках проекту національний конкурс "Волонтер року-2013", який впроваджується Центром волонтеріату "Добра Воля"; за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Міністерства соціальної політики України, Кока-Кола Україна, Ресурсного центру "ГУРТ".


Наверхнаверх