logo
dollar
euro

Розвиток української книги - питання стратегічне

9:29 28.05.2014 eye 355
Розвиток української книги - питання стратегічне

До стратегічного питання розвитку української книги, розбудови мережі книгорозповсюдження мають бути залучені якомога ширші кола громадськості та всі рівні влади.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Сич під час засідання відновленої Міжвідомчої комісії з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, інформує прес-служба урядовця.

"За підсумками нашого засідання я дам доручення головам обласних державних адміністрацій створити відповідні міжвідомчі комісії при ОДА, які координуватимуть із нами свою роботу на місцях", - наголосив віце-прем'єр-міністр.

В Інтернеті залучати клієнтів без розкрутки сайту можуть тільки пошукові системи. Якщо Ваш сайт не бере участь у пошуковому просуванні - клієнти просто не зможуть його знайти. Тобто, якщо Ви вже створили свій ресурс, тепер йому потрібна розкрутка сайту. Розкрутка сайту в SeoProfy - результат вам ґарантовано! Ми налаштовуємося тільки на результат: ваш сайт відвідуватимуть люди, зацікавлені у Ваших товарах і послугах.

Він також підкреслив, що пільги для вітчизняних книговидавців, без яких українська книга може подорожчати на 30-40%, мають бути збережені. "Питання збереження пільг із ПДВ треба вирішити не лише тактично - на найближчий час, але й стратегічно. Ми делегуємо представників Міжвідомчої комісії до складу робочих груп, які зараз працюють над розробкою нових редакцій бюджетного та податкового кодексів, щоб надалі була сформована прозора й логічна система надання пільг українському книговидавцеві", - наголосив Олександр Сич.

Між загальними засіданнями члени Міжвідомчої комісії працюватимуть у чотирьох робочих групах за такими напрямами: "Державний економічний протекціонізм", "Оптимізація державного управління книговидавничою справою", "Реформування державного замовлення на книговидавничу продукцію", "Підтримка та розвиток читання, популяризація вітчизняної книги". Вони готуватимуть проекти рішень і механізми їх реалізації.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх