logo
dollar
euro

На Полтавщині перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні

16:54 27.05.2014 eye 324

27 травня в Полтавській області перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пані Аргіта Даудзе.

Пані Посол зустрілася з головою облдержадміністрації Віктором Бугайчуком та головою Полтавської обласної ради Петром Вороною.

Пані Аргіта Даудзе привітала керівництво Полтавщини з тим, що в нашому краї, так само, як і по всій Україні, вибори президента пройшли демократично та прозоро, всупереч спробам зовнішнього втручання. Пані Посол відзначила: Латвійська Республіка разом із країнами Євросоюзу ніколи не визнають анексії Криму і засуджують зовнішню підтримку сепаратистського руху на Сході України.

На зустрічі сторони обговорили стан та перспективи розвитку співробітництва Полтавської області з Латвійською Республікою. Зокрема, мова йшла про запозичення досвіду реформ, який пройшла Латвія після здобуття державної незалежності та адаптування національної економіки до стандартів Європейського співтовариства. Досягнуто домовленості продовжити співпрацю між територіальними громадами Латвії та Полтавщини.

Також, під час свого візиту, пані Аргіта Даудзе взяла участь у церемоннії відкриття виставки "Графічні розповіді. Міжнародні бренди, події та художники в графіці і фотографіях з колекції Латвійської Національної бібліотеки" в Полтавському юридичному інституті Національного університету "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого".


Наверхнаверх