logo
dollar
euro

Представники ГО "Опора" розповіли, як спостерігатимуть за виборами на Полтавщині

9:55 24.05.2014 eye 567
Представники ГО "Опора" розповіли, як спостерігатимуть за виборами на Полтавщині

23 травня відбулася прес-конференція представників громадського об’єднання ГО "Опора", які  з квітня  проводили довготермінове спостереження за підготовкою до голосування на виборах Президента України на Полтавщині.

У Полтавській області працюють 5 довготривалих спостерігачів. За їх даними, значної відмінності передвиборчої кампанії у різних районах області не виявлено. Також політичних конфліктів, які стосуються виборчого процесу, не зафіксовано.

Сергій Хоменков, координатор ГО "Опора" в Полтавській області, зазначив, що  Полтавщина –особливий регіон, оскільки за весь цей час смостережень не змогли виявити фактично доведених випадків чорного піару. Також відмінність Полтавщини від інших регіонів у тому, що в області за місяць до виборів зафіксовано незначну кількість політичної реклами.

 "У день голосування ми будемо проводити короткотермінове спостереження. Тобто, наші представники будуть знаходитися на виборчих дільницях починаючи з відкриття і до моменту протоколу, де будуть проводити спостереження. Вибірка по цим виборчим дільницям робилася статистичним централізованим способом. Загалом буде охоплено близько 60 дільниць по Полтавській області", - зауважив Сергій Хоменков.

Спостерігачі, які працюватимуть на виборчих дільницях, попередньо пройшли навчання. Ці люди політично незаангажовані і професійно досвідчені. "Якщо у виборців будуть питання, вони можуть звертатися до спостерігачів. Також на дільницях будуть знаходитися чергові спостерігачі, які у випадку порушень будуть відповідно реагувати", - зазначила Вікторія Нестріляй, спостерігач ГО "Опора" у Полтавській області.

На Полтавщині, окрім регіональних спостерігачів, будуть працювати і міжнародні, які слідкуватимуть за перебігом виборів Президента України не лише у містах області, а й у районах. Про це повідомила прес-служба Полтавської ОДА.

Довідково: ГО "Опора" – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадянських активістів, яка опікується активізацією громадян в політичному процесі і впроваджує нову політичну культуру громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх