logo
dollar
euro

СБУ затримала на Полтавщині чоловіка, який "скуповував" охочих воювати на боці сепаратистів

9:34 24.05.2014 eye 382

Служба безпеки України знешкодила злочинне угрупування, яке вербувало найманців з мешканців Черкаської, Вінницької й Харківської областей та доправляло їх на Схід України для участі у бойових діях на боці  сепаратистів, повідомляє прес-центр СБ.

22 травня в Черкасах поблизу одного з ринків міста співробітники СБУ затримали лідера сепаратиської організації "Черная сотня "Союз русского народа", 39-річного громадянина "Б".

Встановлено, що затриманий є одним з координаторів проекту створення на базі розрізнених терористичних груп, що діють на Сході України, так званої "Русской православной армии (РПА)" під керівництвом лідера незареєстрованої організації Дмитра Бойцова, який безпосередньо забезпечував фальсифікацію результатів псевдореферендуму 11 травня.

Встановлено, що "Б" особисто добирав бойовиків. Одну з таких сформованих груп він планував днями відправити до зони бойових дій з Харкова.

Цього ж дня на території Полтавської області співробітники СБУ затримали його спільника - 29-річного безробітного, який підшуковував осіб, переважно з числа криміналітету, готових за гроші брати участь у незаконних збройних формуваннях та терористичних угрупованнях Донецької області. У ході обшуку в його помешкані вилучено зброю та військову камуфльовану форму.


Наверхнаверх