logo
dollar
euro

Дев’ять засуджених Кременчуцької виправної колонії управління амністовані

9:03 24.05.2014 eye 274

23 травня рішенням Крюківського районного суду міста Кременчука на підставі Закону України "Про амністію у 2014 році" були звільнені від подальшого відбування покарання дев’ять  засуджених, котрі утримувались в Кременчуцькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69).

Наразі розглядаються близько 80 матеріалів на засуджених колонії №69, до яких може бути застосований Закону України "Про амністію у 2014 році". Для прийняття остаточного рішення ретельно перевіряються особові справи засуджених, надіслані  запити до органів державної влади різних інстанцій для уточнення відомостей стосовно них, які можуть вплинути на результат розгляду. Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Нагадаємо, 8 квітня 2014 року, в ході засідання Верховної Ради України прийнято "Закон України про амністію у 2014 році". Ним передбачено поширити дію амністії, насамперед, на ті категорії засуджених, які скоїли злочини невеликої тяжкості, або є  найбільш незахищені та вразливі у соціальному плані, а саме: на неповнолітніх,  а також жінок та  чоловіків, які мають дітей віком до 18-ти років, дітей-інвалідів та/або повнолітніх сина, дочку визнаних інвалідами, до інвалідів першої, другої та третьої груп, хворих на туберкульоз, онкологічні захворювання  тощо.

Крім того, пропонується застосувати амністію до осіб, стосовно яких були порушені кримінальні справи та вони були засуджені протягом 2010-2014 років за злочини, не пов‘язані з насильством. Зокрема, це стосується осіб, засуджених за господарські злочини, злочини пов‘язані з незаконним обігом наркотичних засобів (без мети збуту), з несплатою податків тощо.


Наверхнаверх