logo
dollar
euro

У Полтаві визначили кращих юних інспекторів дорожнього руху

9:48 23.05.2014 eye 366
У Полтаві визначили кращих юних інспекторів дорожнього руху

22 травня в автомістечку Державтоінспекції області близько двохсот школярів, переможців міських та районних змагань, взяли участь у 38-у обласному конкурсі загонів юних інспекторів дорожнього руху.

Оцінювали конкурсантів досвідчені працівники обласної Державтоінспекції, представники обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів та органів місцевого самоврядування. Змагання проводились у п’ять етапів: "юний регулювальник", "велоестафета", знання правил дорожнього руху, "автомістечко", "юний пропагандист". У них взяли участь 14 команд.

Просування сайту своїми руками! Я поділитися з Вами своїм досвідом у просуванні сайту самостійно. Відкрию свої секрети та дам порадами. Тут я докладно розписав, що і як я робив, через що мені довелося пройти, яких результатів досяг і що маю зараз.

Перемогу здобула команда ЗОШ №19 міста Полтава "Світлофор", яка, до речі, вже не один рік є переможцями обласних змагань та достойно представляє область на всеукраїнських змаганнях. Друге місце посіла команда "Світлофор" Гоголівської ЗОШ Великобагачанського району, третє - загін учнів Оржицького району.

Завдяки спонсорам переможці отримали в подарунок велосипед, а за друге та третє місця команди отримали фотоапарати. Решта учасників отримали пам’ятні подарунки.

Відзначили й найактивніших учасників змагань. Ними стали Наталія Чумакова із загону ЮІР Гребінківського району та Микола Антипенко з Лубенського району. Цінні подарунки від керівництва УМВС України в Полтавській області дітям вручила Жанна Ахіджанян - начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх