logo
dollar
euro

У Полтаві команда одного з кандидатів у Президенти вдалась до чорного піару

9:39 23.05.2014 eye 342

22 травня близько 18.00 у чергову частину Октябрського райвідділу міліції звернувся полтавець і повідомив, що на вулиці Шевченка невідомий розклеює агітаційні листки, зміст яких компрометує одного із кандидатів у Президенти України.

Правоохоронці затримали 30-річного чоловіка, котрий пояснив, що отримав пропозицію підзаробити розклейкою агіток від незнайомця у соціальній мережі.

Наразі листівки, на яких не вказаний тираж, замовник та місце виготовлення, вилучені. Міліція проводить перевірку, повідомляє  ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Правоохоронці нагадують: згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск (стаття 212-13) тягне за собою накладення штрафу на громадян від 170 до 510 гривень і на посадових осіб - від 850 до 1190 гривень. Крім цього, за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях (стаття 212-14) тягне за собою накладення штрафу від 85 до 170 гривень.


Наверхнаверх