logo
dollar
euro

Тарифи на тепло зростуть з липня приблизно на 40%

17:43 22.05.2014 eye 1075
Тарифи на тепло зростуть з липня приблизно на 40%

Про це на розширеному засіданні колегії ОДА сьогодні сказав генеральний директор "Полтаватеплоенерго" Володимир Чернявський.

За його словами, остаточні розрахунки нових тарифів стануть відомі в червні. Крім того він повідомив, що на сьогодні у Полтаві проходить реконструкція 2 котелен і планується реконструкція 7 км тепломереж.

На засіданні колегії підсумували роботу підприємств ЖКГ області в осінньо-зимовий період 2013-2014 року в цілому. директор Департаменту ЖКГ ОДА Олександр Тонков в цілому визнав її задовільною. Усі аварійні ситуації на системах тепло- та водопостачання ліквідовувалися оперативно протягом декількох годин. Не було жодного випадку припинення надання послуг на тривалий час.

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук акцентував увагу на підвищенні енергоефективності. За його словами, в європейських країнах показник споживання енергії на квадратний метр приміщення, що опалюється втричі менше ніж в Україні. Тому голова ОДА дав доручення визначати ефективність роботи ЖКГ та закладів соціальної сфери, враховуючи показники споживання енергії закладами освіти, охорони здоров'я, житловими будинками тощо.


Наверхнаверх