logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА попередив про кримінальну відповідальність за тиск на виборців

18:01 21.05.2014 eye 409

Деякі керівники вищих навчальних закладів та закладів охорони здоров’я Полтави вчиняють тиск на своїх підлеглих, вимагаючи проголосувати на виборах Президента України за певного кандидата.

Про це на сьогоднішніх нараді з освітянами, медиками та правоохоронцями повідомив голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук.

"Хочу попередити, що облдержадміністрація буде перешкоджати таким ганебним явищам, – зазначив Віктор Бугайчук, звертаючись до присутніх. – Доручаю МВС, СБУ та прокуратурі у випадку незаконного тиску на виборців чи застосування адмінресурсу, притягати винних до відповідальності, у тому числі кримінальної".

Голова ОДА не став називати заклади, стосовно яких надходили скарги про допущені порушення: "Якщо я назву прізвища очільників цих організацій, то далі повинна бути відкрита карна справа.

Тому я кажу  – "У ДЕЯКИХ",  і хочу всіх офіційно попередити, що обласна державна адміністрація, якою я керую, буде максимально протидіяти спробам адмінтиску чи іншого незаконного впливу на підлеглих з метою порушення їхнього права на вільне волевиявлення на виборах", – сказав Бугайчук.

За словами Віктора Бугайчука, деякі посадовці досі не можуть ти зрозуміти, що Україна змінилася і подібні методи передвиборчої боротьби відійшли в минуле. Тому їм краще вчасно зрозуміти неприйнятність подібної практики у нових реаліях.

"Навчальні заклади повинні бути поза політикою, – наголосив заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Роман Чабановський. – За всіма фактами, про які нам повідомляють громадяни, ми будемо проводити службові перевірки".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх