logo
dollar
euro

Сьогодні у Гадячі протестували проти новообраного голови райради з комсомольсько-регіоналівським минулим

15:48 19.05.2014 eye 1095
Сьогодні у Гадячі протестували проти новообраного голови райради з комсомольсько-регіоналівським минулим

Із 08.30 були заблоковані вхідні двері до Гадяцької районної ради, розпочалася акція протесту проти обрання регіонала Олександра Лукаша головою гадяцької райради.

Про це повідомляється на сторінці Гадяч. Новини гетьманської столиці в соцмережі  ВКонтаете. Із  пртестувальниками поспілкувались голова ГРДА Олексій Матюшенко, Голова ГРО "УДАР", Валерій Нижник та інші. Пан Лукаш на робочому місці зранку не з'явився.

Громадяни зібрали підписи за скликання позачергової сесії районної ради, усунення Лукаша з посади голови райради та обрання на неї більш достойного кандидата. Новини гетьманської столиці повідомляють, що деякі депутати таки ініціюють проведення позачергової сесії і Валерій Наріжник повідомив, що сесія відбудеться завтра.

Сайт Базар-медіа розповідає, що Олександра Лукаша висували на посаду голови райради ще на сесії, яка відбулась позаминулого тижня. Однак, тоді не вистачило голосів. Кандидат тоді, представляючи себе, розповів про таке: "Народився 1957 року в селі Біленченківка. Закінчив Гадяцьку середню школу № 1. Закінчив Полтавську аграрну академію, спеціальність – інженер-механік. Відслужив у армії. Був вибраний в райком комсомолу на посаду заворгвідділом, з комсомолу пішов служити в армію по набору. Потім був направлений колективом Гадяцького РАПО на службу в міліцію, де прослужив 18 років. Пішов на пенсію. Потім працював у РДА на посаді начальника відділу. Працював директором Петрівсько-Роменського цегельного заводу. Після цього – начальником управління агропромислового розвитку. Останні півтора року ― на посаді голови Гадяцької РДА".


Наверхнаверх