logo
dollar
euro

Полтавців тестували на ВІЛ, заплітали коси і просили написати бажання

12:07 19.05.2014 eye 713
Полтавців тестували на ВІЛ, заплітали коси і просили написати бажання

18-ого травня у Корпусному парку відбулася акція, метою якої стало звернення уваги полтавців до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу.

Саме в третю неділю травня в усьому світі згадують людей, померлих від вірусу СНІДу. У Полтаві – традиційно. Цьогорічне гасло акції – "Зупинимо відлік разом". Організатором заходу стали благодійна організація "Світло Надії" та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Полтави. Волонтери поблизу роздавали перехожим контрацептиви і інформацію про можливість передачі цього захворювання.

Відвідувачам пропонували пройти безкоштовний тест на ВІЛ.

Працівники "Світла Надії" запрошували полтавців зіграти у безпрограшну лотерею, кошти від якої підуть ВІЛ-позитивним дітям. Поруч із лотереєю розмістили полотно, де і діти, і дорослі могли написати свої побажання – це оформлення квілтів.

Молодіжний флешмоб
У жіночі зачіски вплітали символічну червону стрічку.

Молодь же влаштувала особливий флешмоб. Тримаючи вгорі по літері, вони спочатку утворили хрест, а потім перелаштувалися в стрічку, і з цих літер можна було прочитати фразу "Зупинимо відлік разом". Відео флешмобу ми покажемо трохи пізніше.

Каждый мужчина, выбирая себе часы, ставит особый акцент не только на их качество и надежность, но еще и на функциональность. Официальный интернет магазин SWATCH в Украине предлагает мужские часы купить. Гарантия, сервис, доступные цены, бесплатная доставка.

Особливою ж фішкою цьогорічного заходу стало розміщення десятиметрової червоної стрічки на фасадах Полтавської міської ради та Полтавської обласної ради на знак підтримки європейської практики боротьби з ВІЛ/СНІДом. Полтава – одне з перших українських міст, котре таким чином приєдналося до Всесвітньої кампанії RED, в рамках якої подібні знаки розміщуються з 2010 року по країнах Європи.

Найважливіше
Щоб зупинити епідемію, говорить Максим Демченко, виконавчий директор БО "Світло Надії", – нам потрібно зробити все, щоб політичні процеси не зруйнували наші досягнення і лікування було доступним. Потрібно зрозуміти, що ВІЛ/СНІД – це лише хвороба, яку можна лікувати, наявність її у людини не повинно бути приводом обмеження її в правах. Це може торкнутися кожного. Своєчасне виявлення, доступне лікування, толерантне ставлення – ось наша зброя проти СНІДу.


Наверхнаверх