logo
dollar
euro

На Полтавщині з минулого року працювала порностудія

0:12 10.12.2019 eye 985
На Полтавщині з минулого року працювала порностудія

Нещодавно її викрили працівники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними із торгівлею людьми Кременчуцького міського відділу, повідомляє прес-служба міської міліції.

Власницею незаконного бізнесу, який діяв з минулого року, була 32-річна комсомольчанка. У Кременчуці вона винаймала приміщення під студія та квартиру, де мешкала зі своїми двома дітьми. Працювали на неї близько двадцяти 20-28-річних кременчужанок.

Робота у порностудії тривала цілодобово у три зміни. Транслювались  еротичні та порнографічні епізоди  через комерційну інтернет-мережу.  Студія була обладнана десятком кабінок, оснащених веб-камерами. Дівчата працювали згідно певного статуту, в якому передбачались винагороди та штрафні санкції. На момент операції правоохоронців в студії були шість дівчат.

Під час санкціонованого обшуку в приміщеннях, орендованих власницею бузнесу, оперативники вилучило комп’ютери, документація тощо. Відкрито кримінальне провадження за виготовлення, розповсюдження порнографічних кіно та відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру.  Покаранням за такий вид правопорушення може бути штраф, або обмеження чи позбавлення волі на строк до п’яти років.


Наверхнаверх