logo
dollar
euro

Тимошенко на передачі у Шустера вдалася до перебільшень про візит на Полтавщину?

10:53 17.05.2014 eye 1585
Тимошенко на передачі у Шустера вдалася до перебільшень про візит на Полтавщину?

Савік Шустер нещодавно анонсував запрошення на прямий ефір в студію "Шустер Live" двох головних претендентів на перемогу в президентських передвиборчих перегонах –  Юлії Тимошенко та Петра Порошенко.

Штаб кандидата у Президенти Петра Порошенко письмово відмовився від участі 16 травня в передачі, пославшись на заплановані зустрічі з виборцями. Отже, Юлія Тимошенко, яка прийшла таки в студію того дня, перебрала на себе всю увагу глядачів "Шустер Live".

Коментуючи відмову Порошенка, пані кандидатка сказала таке: "На Полтавщині відбувається величезний аграрний форум, але я змушена була скоротити цю поїздку, бо вважаю, що украй важливо бути на програмі "Шустер Live" та поспілкуватися з великою кількістю людей".

На жаль, доводиться констатувати, що пані Тимошенко дещо перебільшила масштабність полтавського аграрного форуму. Судячи з фотографії, розмішеній на офіційному сайті "Батьківщини", то було суто внутрішньопартійна "тусівка". Про нього немає жодної інформації на сайтах Міністерства аграрної політики та продовольства України, Полтавських облдержадміністрації  та облради. Немає жодної згадки про форум і у оприлюднених робочих планах керівних органів Полтавщини.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх