logo
dollar
euro

Держгірпромнагляд перевірив сільгосппідприємства Полтавщини

8:50 17.05.2014 eye 344

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Полтавській області завершило перевірки безпечного проведення весняно-польових робіт у регіоні.

Спільно з Держсільгоспінспекцією обстежено 15 сільгосподарських підприємств та чотири фермерських господарства Полтавщини.

Під час перевірок виявлено 204 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Керівникам підприємств-порушників видано приписи щодо усунення порушень, до адміністративної відповідальності притягнуто 18 працівників, у т.ч. шістьох перших керівників.

Серед виявлених порушень, зокрема, відсутність дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки тощо.  Крім того, встановлено, що деякі роботодавці не пройшли відповідного навчання та перевірку знань з охорони праці в спеціалізованих навчальних закладах. Керівниками підприємств сільськогосподарського виробництва не організовані щорічні проходження медичних оглядів працівниками.

Керівним складом середньої ланки не проводяться інструктажі з працівниками на робочих місцях. В окремих підприємствах, роботодавець не забезпечує працівників засобами колективного, індивідуального захисту. Про це повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду.


Наверхнаверх