logo
dollar
euro

На Полтавщині стартувала інформаційна кампанія "Прийди на вибори! Захисти державу!"

15:21 16.05.2014 eye 446
На Полтавщині стартувала інформаційна кампанія "Прийди на вибори! Захисти державу!"

Про це на прес-конференції в ОКІА "Новини Полтавщини" розповів координатор проекту Олег Овчаренко, керівник громадської організації Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру "Європейський клуб".

Як розповів Олег Овчаренко, кампанія охоплює міста,  маленькі села та селища. Волонтери, які розповсюджують серед мешканців листівки, плакати,відзначили високий рівень патріотизму на Полтавщині. "Полтавська область – така українська, українська і ще раз українська", – поділилася враженнями від побаченого в невеличких містечках і селах  волонтер проекту Інна Караульнікова. – Всі підтримують те, що в Україні повинні пройти вибори й в нинішній ситуації – це дуже важливо. Найбільшим патріотизмом нас вразили Кобеляки. Це місто настільки "дихає" патріотизмом, що нас, як то кажуть, "накрило", - пише http://kovrov.kiev.ua/. Багато українських прапорів, кожен другий автомобіль з прапорцем. Всі охоче з нами спілкувалися та висловлювали свої думки. Загалом в селах люди більш патріотично налаштовані ніж в великих містахサ. Волонтери вже відвідали Глобинський, Кобеляцький, Карлівський, Полтавський райони.

У рамках проекту волонтери мережі "Громадські ініціативи України"  також проведуть  кампанію "Діалог з президентом". Вони звертатимуться до громадян з проханням написати листа майбутньому президенту і висловити свої думки з приводу проблем та першочергових змін, які необхідно зробити в Україні. Всі листи передадуть новообраному президенту України, як тільки він вступить на посаду.

Координатор програми комітету виборців України в Полтавській області Євген Янкевич повідомив, що 20 та 21 травня  відбудеться цікавий захід для полтавських правоохоронців: для них проведуть спеціальні тренінги, на яких  їх навчатимуть, як поводити себе під час виборів на дільницях в рамках чинного законодавства. У тренінгу візьмуть участь 200 міліціонерів.


Наверхнаверх