logo
dollar
euro

Обіцяних біотуалетів для маршрутчиків у Полтаві так і не з’явилося

15:08 16.05.2014 eye 248
Обіцяних біотуалетів для маршрутчиків у Полтаві так і не з’явилося

Вже 1,5 місяці триває конфлікт між студентами-художниками ПНТУ, котрі навчаються у центрі міста поблизу Кадетського корпусу і водіїв маршрутних таксі, котрими на цій території було організовано несанкціоновану стоянку. Тепер ми маємо цікаві документи від органів місцевої влади (домашня адреса на них затерта з побажань активістки).

Нагадаємо, що конфлікт полягає у поведінці водіїв і порушенням ними санітарно-гігієнічних та морально-етичних норм: вони справляють свою природню потребу "не відходячи від каси" просто біля дерев на території Кадетського і на очах у студентів.

Також водії викидали сміття прямо з вікон своїх "залізних коней" і голосно вживали ненормативну лексику, а на постійні зауваження від студентів відповідали хамством.

У відповіді активістці "Чистої Полтави" Рузанні Давітян від інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста (дата листа – 29 квітня 2014 рік) говориться, що "водії маршрутних таксі таки дійсно паркуються на проїжджій частині території міста поблизу 8-навчального корпусу з метою очікування рейсу". Тому, інспектори провели з ними "профілактично-роз’яснювальні роботи" щодо недопущення засмічування. Також керівнику ТОВ "Шорт" Щербаню А.А. "направлено листа з проханням унеможливити засмічення вищезазначеної території та розглянути питання щодо заборони її використання, в подальшому, з будь-якою метою вказаним автотранспортом".

У відповіді від Полтавської обласної ради і Полтавської облдержадміністрації (дата – 06.05.14 р.) говориться, що "Щербанем А.А. вжито заходи по недопущенню порушень з боку водіїв підприємства чинного законодавства під час роботи на маршруті". Також його "зобов’язано забезпечувати водіїв санітарно-побутовими приміщеннями та обладнанням".

У листі від регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області говориться, що "інформація щодо оренди або використання прилеглої території до 8-го навчального корпусу <…> в регіональному відділенні відсутня".

Від листа, де керівника ТОВ "Шорт" зобов’язали забезпечити водіїв біотуалетами (або "санітарно-побутовими приміщеннями" мовою чиновників) пройшов тиждень. На фото, зроблених студентами, можна побачити, що ніяких "приміщень" не з’явилося. Виходить, що доручення Віктора Бугайчука і Петра Ворони нічого не важать для Анатолія Щербаня?


Наверхнаверх