logo
dollar
euro

У Лубнах підприємства розрахувались із мобілізованими працівниками тільки після втручання прокуратури

9:13 16.05.2014 eye 456

Керівники двох підприємств Лубен не виплатили вихідну допомогу в розмірі двох мінімальних  заробітних плат трьом працівникам, призваним на військову службу.

Цей факт став відомий лубенському міжрайонному прокурору. Після перевірки керівникам підприємств прокурором внесено 2 подання, за результатами розгляду яких мобілізовані працівники отримали грошову допомогу на загальну суму майже 6 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на прокурора відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави Антона Гомлю. Керівник відділу обласної прокуратури також повідомив, що в деяких районах не повною мірою забезпечено мобілізаційну підготовку. Зокрема, виявлені факти відсутності в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування мобілізаційних планів, довготермінових і річних програм мобілізаційної підготовки у відповідних сферах управління та галузях економіки. Згалом за результатами перевірок щодо бойової і мобілізаційної готовності та використання коштів на зазначені цілі органами прокуратури області внесено 28 подань.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх