logo
dollar
euro

У Полтаві працює цілодобова "гаряча лінія" для кримчан та мешканців східних регіонів України, які мають намір переселитися на Полтавщину

7:04 16.05.2014 eye 267

До уваги мешканців Криму та Східних регіонів України, які мають намір переселитися до Полтавської області, або вже перебувають на території Полтавщини, а також небайдужих полтавців!

У Полтавській облдержадміністрації працює цілодобова "гаряча лінія" Обласного контактного центру для жителів АР Крим та м. Севастополь, які опинилися у тяжких життєвих обставинах.

Ви можете зателефонувати за безкоштовним номером 0-800-502-230 та залишити свої персональні дані для офіційної реєстрації у єдиній базі для розгляду питання щодо надання обласними соціальними службами необхідної допомоги із забезпечення тимчасовим житлом, реєстрації, працевлаштування, соціальних виплат, поновлення втрачених документів, влаштування дитини до дитячого садка чи школи та ін.

"Гаряча лінія" приймає також дзвінки від небайдужих мешканців Полтавського регіону з пропозиціями щодо можливої допомоги (переважно із забезпечення тимчасовим житлом).

Безкоштовна телефонна лінія 0-800-502-230 для біженців.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх