logo
dollar
euro

"День Європи на Полтавському Євромайдані"

4:32 14.12.2019 eye 521

17 травня у Полтаві основні заходи до Дня Європи  відбудуться у центрі міста

О 16-й годині на площі перед адмінбудівлею Полтавської ОДА – на традиційному Євромайдані, де з листопада минулого року проходили Народні Віча, й почнеться  невеличкий урочистий мітинг та концерт класичної музики, присвячені Дню Європи в Україні. Усі бажаючі зможуть почути найкращі твори світової класики у виконанні Полтавського симфонічного оркестру.

Із 18-ї годин на площі перед Театром ім.М.Гоголя відбудеться молодіжний концерт європейської музики за участю кращих артистів Полтави. Тут же, на Театральній площі з 19-ї години пройде флеш-моб – розгортання Державного Прапору України".

Цього суботнього дня у Полтаві також відбудеться чимало цікавих заходів для соціально активної молоді. З 9-ї ранку в приміщенні Полтавської облради (кабінет № 422) – "круглий стіл" на тему: "Європейський досвід побудови системи цивільного захисту населення у мирний та військовий час на основі широкої участі цивільного населення, побудови народовладдя та співпраці влади з громадським суспільством. Європейський досвід вирішення мовних питань в місцях компактного проживання етнічних груп" за участю пана Франца Паля, експерта з політичних питань з Автономії Південного Тіролю (Італія). Також можна придбати новий Ниссан в Україні.

О 10-ій у Полтавському багатопрофільному ліцей №1 – відкрите засідання Євроклубу "Подорож країнами Європи" У цей же час по вул. Алмазна, 6 – турнір м. Полтави з шахів, присвячений Дню Європи.

Із 16-ї години вечора пішохідну частину вулиці Жовтневої (навпроти театру імені М.В.Гоголя) віддадуть під студентське Європейське містечко, а для малечі буде організовано малюнок на асфальті.


Наверхнаверх