logo
dollar
euro

Із 25 травня на Полтавщині квитки на приміських та міжміських автобусах подорожчають

17:16 15.05.2014 eye 265

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації  відбулося громадське обговорення підвищення тарифу на перевезення пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. Він зросте  з 25 коп. до 37 коп. за один кілометр проїзду.

В обговоренні  взяли участь директор Департаменту економічного розвитку Олена Адамович, керівники профільних Департаментів, перевізники та представники Громадської ради при ОДА.

За словами Олени Адамович, підвищення тарифу є економічно обґрунтованим і деякі перевізники тривалий час працювали збитково.

Усі учасники зібрання  погодилися з наданими розрахунками. Представники Громадської ради висловились, зокрема, про необхідність мінімізувати втрати громадян від подорожчання проїзду. Інші учасники з цими зауваженнями погодилися, та заявили про необхідність захисту інтересів як перевізників так і пасажирів.

Якщо до 25 травня до ОДА не надійдуть обґрутовані зауваження стосовно нового тарифу, проект розпорядження голови ОДА набуде чинності  і платитимемо за квитки на міжміські та приміські автобуси більше.


Наверхнаверх