logo
dollar
euro

У Полтавському районі воду споживачам відпускали за різними цінами

1:27 21.10.2019 eye 483

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України оштрафувала ВСК "Злагода" на 3 тис. грн. за зловживання монопольним становищем на ринку централізованого водопостачання в межах діючих мереж сіл Кірове, Бугаївка, Келебердівка, Уманцівка, Циганське, Витівка Кіровської сільської ради Полтавського району Полтавської області з часткою 100%.

Для своїх працівників та людей, котрі здають свої земельні паї в оренду ВСК "Злагода", підприємство встановило тариф у розмірі 2,87 грн. за 1 м3 з ПДВ, дл решти послуга централізованим водопостачання  коштувала 4,07 грн. за 1 м3 з ПДВ . Крім того, ВСК "Злагода" застосовувало тарифи не встановлені органом місцевого самоврядування.

Если муж ушел к другой? Если дело дошло уже до развода? Книга Сергея Садковского и Олега Идеала на эксбэк.ру/вернуть-мужа поможет женщинам вернуть мужа самостоятельно как можно скорее. Эту книгу нельзя скачать бесплатно в Интернете!

Антимонопольники зобов’язали підприємство розрахувати тарифів, як того вимагає чинне законодавства і подати їх до органу місцевого самоврядування для їх подальшого встановлення. Також  із споживачами  мають бути укладені відповідні договори про надання послуг з централізованого водопостачання.

"Централізоване постачання холодної води – послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у холодній воді, це задоволення найважливішої потреби населення. Тому територіальне відділення так багато уваги приділило дослідженню ринку централізованого водопостачання на території всіх сільських рад Полтавської області, виявленню та припиненню порушень конкурентного законодавства на цьому ринку", - зазначає  голова територіального відділення Володимир Оніщенко.


Наверхнаверх