logo
dollar
euro

Полтавщиною управлятимуть по-європейському

15:48 14.05.2014 eye 551

На Полтавщині реформують систему управління регіонального розвитку та приведуть планувальні документи державної регіональної політики до стандартів країн ЄС.

Про це говорили на першому засіданні керівного комітету за участі експертів ЄС, на якому обговорили методологію розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на період до 2020 року.

У заході взяв участь голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук, котрий, зокрема, зазначив: "Наше завдання –не просто розробити Програму регіонального розвитку й викласти її на папері, а напрацювати план і обов’язково втілити його в життя".

Заступник керівника групи експертів проекту ЄС Юрій Третяк розповів, що Програма технічної допомоги ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" має на меті допомогти Полтавщині відійти від системи управління СРСР, яка застаріла в умовах ринкової економіки. На його думку, важливим аспектом розробки стратегії є мобілізація суб'єктів регіонального розвитку – провідних підприємств базових галузей, представників малого та середнього бізнесу, органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових установ, вищих навчальних закладів тощо.

Супермаркет побутової техніки з Німеччини пропонує мінімийки karcher Тернопіль на euro-technika. Брендові речі, функціональний та якісний товар, найкращі ціни, гнучка система по обслуговуванню товару. Ласкаво просимо!

Експерт проекту ЄС Анатолій Ткачук зазначив, що реалізація Стратегії забезпечить збалансований розвиток області, сприятиме економічній сталості та соціальній захищеності мешканців Полтавщини.

Наступне засідання з розробки Стратегії планується у червні, де буде представлений соціально-економічний аналіз основних тенденцій розвитку області. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Програма технічної допомоги ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" реалізується міжнародним консорціумом, до якого входять: Німецьке товариство міжнародного співробітництва на GIZ, німецька компанія GFA та Асоціація агенцій регіонального розвитку України, і складається з проекту технічної допомоги Уряду і регіонам України та грантової програми для фінансування проектів регіонального розвитку в усіх областях держави.


Наверхнаверх