logo
dollar
euro

Кадетський корпус на один день стане схожим на "Мистецький Арсенал"

13:10 14.05.2014 eye 332
Кадетський корпус на один день стане схожим на "Мистецький Арсенал"

18 травня о 10:00 у Кадетському корпусі відкриється одноденний соціально-мистецький проект "Кадетаріум 2.0".

Ця будівля є центром уваги багатьох громадських активістів нашого міста. "Чиста Полтава" і небайдужі активісти вирішили зробити Кадетський корпус об'єктом не лише громадської діяльності, але й мистецтва.

Так народився соціально-мистецький проект "Кадетаріум", який цими вихідними відбуватиметься вже вдруге. Попередня виставка відбулася 6 квітня і була дуже успішною як в медійному полі, так і серед полтавців загалом.

У заході візьмуть участь митці різних напрямків: поети, художники, музиканти, фотографи, хореографи, скульптори ― і це не повний список. Перелік учасників за попередніми підрахунками – понад сотню, всі вони пройшли відповідний відбір, але на самому заході їх буде набагато більше. Вони приїдуть з різних міст України (Київ, Дніпропетровськ, Кременчук, Фастів), дехто надішле свої роботи з-за кордону (Білорусія, США).

Стіни Кадетського ― яскравий показник морального становища та громадської позиції полтавців. Поза тим, що ніхто слова поганого не скаже про архітектуру чи історичне минуле корпусу, люди закривають очі на його стан. Складається враження, що мешканці міста вже звикли до облупленої штукатурки, розбитих вікон і виламаних дверей. Не віриться, що їм справді байдуже, скоріше спадає на думку, що люди просто відчувають своє безсилля у рішенні ситуації, яка склалася.

Однак активісти з "Чистої Полтави" не хочуть з цим миритися. Проект "Кадетаріум" і однойменний захід, що відбуватиметься на вихідних, має на меті кілька завдань.

По-перше ― і це очевидно, ― привернути увагу до стану Кадетського корпусу, відкрити очі тим, хто їх ще не відкрив сам. Побувавши у ньому раз, більше не зможеш байдуже проїжджати у автобусі повз, бо його зблідніла велич відчувається досі.

По-друге, полтавські і неполтавські митці через "Кадетаріум 2.0" збираються створити майданчик для комунікації між творчими людьми, допомогти їм у донесенні своєї творчості до публіки.

На заході будуть роздаватися паперові журавлики – емблема "Кадетаріуму", символ миру і життя.

Що? Одноденний соціально-мистецький проект "Кадетаріум 2.0".

Де? Полтавський Петровський Кадетський корпус (у центрі міста).

Коли? 18-ого травня з 10:00 до 19:00 (офіційне відкриття о 13:00).

Ціна? Вхід вільний, а на виході буде знаходитися скринька для матеріальної допомоги ініціативам "Чистої Полтави".

Захід у соцмережі ― https://vk.com/kadetarium_podiya.

Фотографії з першого "Кадетаріуму" можна глянути тут: https://vk.com/poltava_help?z=album-67407940_192436552.

Це той рід мистецьких заходів, де буде цікаво всім, де кожен знайде "свій" експонат і "свого" автора, це той захід, на який варто прийти.


Наверхнаверх