logo
dollar
euro

Фінал Кубка України відбудеться у Полтаві?

7:15 13.05.2014 eye 317
Фінал Кубка України відбудеться у Полтаві?

Сьгодні, 13 травня, має остаточно вирішено де відбудеться футбольний фінал Кубка України.

Дивно, але факт: нинішнє керівництво Федерації футболу України, схоже, встановило антирекорд в історії світового футболу: за два дні до одного з центральних поєдинків сезону головний футбольний орган країни все ще не зміг вирішити завдання щодо визначення місця його проведення.

У підсумку, українським уболівальникам нічого не залишається, як спиратися поки на чутки з неофіційних джерел. Так, за останньою інформацією, фінал Кубка України відбудеться не в Києві, як про це повідомлялося вчора, а в Полтаві, на стадіоні "Ворскла". При цьому рішення проводити цю зустріч за порожніх трибунах залишиться в силі. Саме такий вердикт готується винести Виконком ФФУ на своєму сьогоднішньому засіданні. Про це повідомив директор телеканалу "Футбол" Олександр Денисов.

"МВС рекомендує ФФУ Полтаву, як найбільш оптимальний варіант, з погляду безпеки для команд. У вівторок виконком повинен затвердити Полтаву. На жаль, всі прагнення ФФУ домогтися від МВС гарантій для глядачів закінчилися безрезультатно. Попередньо, матч відбудеться при порожніх трибунах", - написав Денисов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, що у фіналі Кубка України зіграють київське "Динамо" та донецький "Шахтар". За попередньою інформацією, початок цієї зустрічі буде призначено на 20:00.

До речі, у Полтаві 2008 року приймала Суперкубок України в якому грали вітчизняні гранди "Динамо" та "Шахтар". А ось фінал Кубка буде вперше. Однак без глядачів усе це свято футболу перетворюється на просту формальність.


Наверхнаверх