logo
dollar
euro

За твердженням нардепа Москаля полтавський "Беркут" таки бив студентів у Києві 1 грудня

14:47 12.05.2014 eye 364
За твердженням нардепа Москаля полтавський "Беркут" таки бив студентів у Києві 1 грудня

Народний депутат Геннадій Москаль на своїй сторінці в Фейсбук розповів, хто віддавав накази бити студентів у Києві в ніч на 1 грудня і хто їх виконував:

"Наказ силового розгону протестної акцій на вул.Банковій біля будівлі Адміністрації Президента 1 грудня 2013р. дав особисто міністр МВС України В.Захарченко своєму заступнику по громадській безпеці В.Ратушняку. Це встановила перевірка Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради під моїм головуванням. І під цим я підпишуся особисто.

В діях колишнього міністра МВС В.Захарченка, його заступника В. Ратушняка, начальника головного управління МВС у Києві В.Коряка, його заступника по громадській безпеці П.Федчука, начальника управління громадської безпеки київської міліції О.Мариненка, а також командирів спецпідрозділів “Беркут”, прикомандированих до ГУ МВС у м.Києві з Кіровоградської, Київської, Луганської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської областей, є грубе порушення цілого ряду міжнародних актів, які Україна зобов’язувалася неухильно дотримувати... Крім того, під час цих подій працівники міліції скоїли ряд злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України".


Наверхнаверх