logo
dollar
euro

У Лубнах відбувся перший етап відкритого чемпіонату Полтавщини з конкуру

11:44 12.05.2014 eye 1697
У Лубнах відбувся перший етап відкритого чемпіонату Полтавщини з конкуру

Протягом двох святкових днів у Лубнах на стадіоні "Торпедо" відбувся перший етап відкритого чемпіонату Полтавщини з конкуру.

44 спортсмени з десяти міст України виборювали першість у своїх залікових категоріях. Цього разу захоплююче дійство було приурочене до 69-ї річниці Великої Перемоги.

Після параду учасників, підняття прапору України та виконання державного гімну змагання відкрив міський голова Лубен Олесандр Грицаєнко, який насамперед привітав усіх з Днем Перемоги, а вершникам побажав вдалих стартів, успіхів і можливості показати свої найкращі результати на дистанціях.

Організатор дійства і учасник спортивних кінних перегонів генеральний директор ТОВ "Лубенський молочний завод" (ТМ "Гармонія") Володимир Дорош у своєму вступному слові зазначив, що цими змаганнями його засновники вшановують пам’ять і ваддають шану ветеранам, усім тим, хто здобув Перемогу.

Володимир Дорош – Низько вклоняємося тим, хто загинув ради нашого життя. Давайте цінувати і допомагати тим, хто живе поруч з нами. Я вважаю, що тільки згуртувавшись навколо свята, пам’яті, навколо нашої Батьківщини, ми знову зможемо перемогти, і наша держава буде квітуча, успішна, міцна і незалежна. Зараз наша торговельна марка віддячує своїм споживачам, які купують нашу продукцію, підтримають нас економічно. Тепер час займатися різними важливими соціальними проектами у наш нелегкий час.

Змагання проходили у категоріях "діти", "юніори", "юнаки", "молоді коні", "аматори", "відкритий клас" та "спортсмени". Учасники мали на дистанції без помилок подолати численні перешкоди та показати найкращий час. Висота перешкод коливалася від 70 см у дітей до 130 см у спортменів. У разі однакових показників вершники долали додатковий скорочений маршрут. Загальник залік складався з результатів двох залікових днів.

Глядачі, а їх зібралося близько п’яти тисяч, отримали справжню насолоду від спостереження карколомних стрибків, красенів-коней та високого професіоналізму вершників.

Перший день свята закінчився концертом Володимира Дороша, гурту "Гармонія" та спеціального гостя, заслуженого артиста України Петра Чорного. Феєрія тривала більше двох годин, протягом яких музиканти подарували численним гостям їхні улюблені та нові пісні. Закінчився виступ святковим феєрверком та салютом, після яких для молоді полтавські ді-джеї влаштували дискотеку.

01 Вадим Лучкевич стрибає~1
Другого дня вершники продовжили змагання у боротьбі за найкращі показники першого етапу чемпіонату Полтавщини. Інтрига тривала до останнього виступу, а переможцями стали:

Категорія "Юнаки":

Ярослава Зеленкова на коні "Доллар", релакс-парк "Верхоли", тренер – Юрій Красун;

Категорія "Молоді коні":

Олександр Івахненко на коні "Венера", КСК "Замкова гора" (Лубни), тренується самостійно;

Категорія "Аматори":

1 місце – Анна Янковська на коні "Віртуоз", КСК "Троя" (Харків), тренер – Сергій Янковський;

2 місце – Євген Ананко на коні "Абай", СК "Фаворит" (Лубни), тренер – Вадим Луцкевич;

3 місце – Володимир Дорош на коні "Петало-Ді-Сан-Джавані", СК "Фаворит" (Лубни), тренер – Вадим Луцкевич;

Категорія "Відкритий клас":

1 місце – Вадим Луцкевич на коні "Абай", СК "Фаворит" (Лубни), тренер – Ігор Луцкевич;

Категорія "Спортсмени":

1 місце – Вадим Луцкевич на коні "Глюкоза", СК "Фаворит" (Лубни), тренер – Ігор Луцкевич.

Переможці та призери отримали нагороди, дипломи та грошові премії.

Наприкінці свята серед глядачів було розіграно двокамерний холодильник "Indesit" наповнений смачною і натуральною продукцією ТМ "Гармонія". Переможцем і щасливим його володарем став лубенець Ігор Сологуб. Його особисто привітав генеральний директор ТОВ "Лубенський молочний завод" Володимир Дорош.

Організатором і генеральним спонсором кінно-спортивного свята виступила торгівельна марка "Гармонія". Співорганізатори – лубенська міська рада та федерація кінного спорту Полтавщини.

У середині червня другий етап відкритого чемпіонату Полтавщини з конкуру відбудеться у Полтаві. А згодом свято спорту, краси і музики зможуть відвідати мешканці Кременчука і Миргорода. Закриття захоплюючих змагань на день міста знову пройде у Лубнах.

Захоплюючі змагання, участь найкращих спортсменів, море емоцій, музики, хорошого настрою і смачної натуральної продукції гарантує ТМ "Гармонія".


Наверхнаверх