logo
dollar
euro

У Миргороді затримали арбалетника-аматора

11:02 12.05.2014 eye 511
У Миргороді затримали арбалетника-аматора

Про те, що якійсь чолов’яга стріляє по дереву з арбалету, чергову частину Миргородського міськвідділу міліції  повідомили за телефоном "102".

Слідчо-оперативна група, пересвідчилась в правдивості повідомлення, приїхавши за названою адресою. Дійсно, на вулиці, біля житлових будинків 51-річний чоловік стріляв з саморобного пристрою, схожого на арбалет, металевими стрілами в дерево. Він пояснив, що 3 арбалети та 25 стріли до них виготовив власноруч.

Правоохоронці речові докази вилучили та передали на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Полтавській області. Тепер за  незаконне носіння та виготовлення холодної зброї без передбаченого законом дозволу арбалетнику-аматору  загрожують неприємності: штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк від двох до п'яти років, або позбавлення  волі на строк до трьох років.

Про надзвичайну подію повідомила прес-служба Миргородськогоу МВ УМВС.


Наверхнаверх