logo
dollar
euro

Полтавський мер звинуватив нардепа і заступника прокурора міста в брехні

18:38 23.05.2019 eye 694
Полтавський мер звинуватив нардепа і заступника прокурора міста в брехні

Сьогодні міський голова Олександр Мамай має бути присутнім в судовому засіданні, яке відбудеться о 14.00 в Октябрському райсуді Полтави.

І з цього приводу очільник міста поспілкувався з представниками регіональних засобів масової інформації.

Мамай заявив, що з міста і країни не тікав, як заявляв нардеп Сергій Каплін, а просто з’їздив у заплановану відпустку.

Також міський голова зазначив, що протокол про корупцію йому вручили наприкінці робочого дня 29 квітня, за кілька годин до його від'їзду. Він наголосив , що запрошення до суду офіційно він не отримував. І не отримав досі.

Саму справу міський очільник називає сфабриковано, а свідчення першого заступника прокурора міста Руслана Кривоноса, на яких вона будується, неправдивими.

Компания Creativa Plus предлагает светодиодные экраны на сайте creativaplus.ru. Светодиодное табло с многопиксельным разрешением удержит вашу целевую аудиторию – все внимание зрителей будет направлено на Вас!

- Руслан Кривоніс стверджує, що був особисто присутнім на тридцять першій сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 17 травня 2013 року, а тому свідчить про те, хто і як голосував за те чи інше рішення. Втім, відповідно до протоколу реєстрації присутніх на сесії, тоді на засідання Руслана Кривоноса не було. З метою довести це, юристи зробили запит до місцевих засобів масової інформації, які були присутні на вказаній сесії, з проханням надати матеріали (фото та відео), які можуть стати підтвердженням чи спростуванням тверджень першого заступника прокурора міста. Наразі вже є докази того, що на 31-й сесії Полтавської міської ради шостого скликання Руслан Кривоніс не був присутній, - розповів Мамай.

Він розповів, що вже поспілкувався з прокурором області Олександром Закорецьким і той порадив написати на Руслана Кривоноса заяву про злочин. Цією порадою пан Мамай скористався. Також пообіцяв особисто відправитись сьогодні в суд і запросив туди «усіх, хто дійсно хоче на власні очі побачити і почути – на чому ґрунтуються звинувачення і на чиєму боці дійсно правда», повідомляє прес-служба міської влади.


Наверхнаверх