logo
dollar
euro

Доки політики піаряться на ветеранах, деякі з них доживають віку в жахливих умовах інтернатів

9:55 12.05.2014 eye 340

Прокуратура  Полтавщини перевірила соціально-побутові умови проживання ветеранів війни в геріатричних інтернатах. На жаль, були виявленні порушення.

Так, підопічні Гадяцького геріатричного будинку-інтернату, а це 110 осіб, з яких 67 – ветерани війни, упродовж 2013 та початку нинішнього року не отримували нового одягу та взуття.

Тільки після внесеного подання Лубенського міжрайонного прокурора посадові особи Лубенського обласного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни вжили заходи для усунення порушень вимог законодавства щодо соціального захисту інвалідів в частині дотримання санітарних норм і правил.

Тільки після прокурорського реагування поновлені права 90 ветеранів Великої Вітчизняної війни, що мешкають у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни і праці, на належні соціально-побутові умови проживання.

Старший прокурор відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Людмила Мотощук зазначає: "На моє переконання, використання оббитого, старого посуду, не промаркованого інвентарю, відсутність ремонтів у ванних кімнатах та душових – це ті порушення, які керівники закладів повинні усувати самостійно, а не після прокурорського подання".


Наверхнаверх