logo
dollar
euro

За тиждень до "Кадетаріуму" полтавців запрошують на прибирання

22:29 09.05.2014 eye 314
За тиждень до "Кадетаріуму" полтавців запрошують на прибирання

10 травня о 10:00 відбудеться генеральне прибирання у Кадетському корпусі перед одноденним соціально-мистецьким проектом "Кадетаріум 2.0".

Координаторами прибирання, як і трьох попередніх в цьому місці, буде "Чиста Полтава".

З собою потрібно взяти рукавички, віники, совкові лопати, будівельні мішки, а найголовніше - хороший настрій і друзів, адже разом працювати набагато цікавіше. Прибирання відбудеться для того, щоб проект "Кадетаріум 2.0" проводився на чистій та безпечній території.

Кадетаріум — це, можна сказати, новий формат соціально-мистецьких проектів для Полтави. Суть його у тому, щоб показати цінність Кадетського корпусу та архітектурної пам’ятки взагалі у культурному дискурсі цілої України.

Идеи для малого бизнеса - украинский форум бизнес идей на котором можете обсудить различные идеи.

Художники, фотографи, поети та музиканти обрали стіни Кадетського корпусу за полотно, на якому вони творять мистецтво нашого міста. Минула виставка відбулася 6 квітня цього року і зібрала набагато більше відвідувачів, ніж очікували організатори. Цього разу вони підійшли ще відповідальніше до проведення заходу, тому він повинен стати ще цікавішим і глобальнішим, ніж попередній.

Серед учасників виставки будуть митці не лише з Полтави, навіть не Полтавської області, але й з усієї України. Організатори вважають, що розголос на такому рівні допоможе у реновації Кадетського корпусу, а ще — дасть приклад митцям та громадським діячам з інших міст.

Що? Прибирання перед "Кадетаріумом".

Де? Збираємося біля Монумента Слави.

Коли? 10 травня о 10:00.

Тому якщо хочеш допомогти Полтаві прогриміти потужним мистецьким заходом – допоможи спочатку прибрати Кадетський корпус.


Наверхнаверх