logo
dollar
euro

Великий теніс у Полтаві

15:20 27.05.2013 eye 1423
Великий теніс у Полтаві

Про види спорту, які є поширеними в Полтаві (футбол, волейбол, футзал, гандбол) наш сайт пише більш-менш регулярно. Але є багато інших видів спорту, які попри все розвиваються в нашому місті. І знайомство з ними хотілося б розпочати з великого тенісу. Із самого початку знайомства з темою у автора цих рядків склалося враження, що цей вид спорту є доволі дорогим і в такому невеличкому місті, як Полтава, не приживеться ніколи. Але як воно є насправді? Спробуємо розібратися.

На території міста наразі є близько п’яти місць, де можна пограти у великий теніс. Найбільш відомими є корти біля готелю «Турист» (близько десяти). Даний комплекс, мабуть, має найкращу інфраструктуру. Саме тут були помічені професійні тренери, які займаються з дитячими групами. Менш популярними є інші корти, що зумовлено їх невигідним місцем розташування. Так, кілька кортів розташовано у парку «Перемога» прямо за кафе «Орхідея». Безпосередньо з парку корти не проглядаються, тому знайти їх, не знаючи місця розташування, не так і просто.

Набагато складніше знайти корти, які знаходяться біля так званої «гірськолижки» (спуск від технічного університету в район Подолу), оскільки оточені вони щільними зарослями.

Ще одне місце для потенційної гри у великий теніс розташовується  у Павленківському парку. Середня ціна години гри коливається від 25 (у будні дні у години найбільшої спеки) до 50 грн (у вихідні дні та в години найменшої спеки). Хоча варто відзначити, що наявність власного інвентарю для гри у великий теніс може допомогти заощадити 5 чи 10 грн. Значні чи ні це ціни для Полтави, звісно ж, судити читачам. Я ж зробив для себе наступний висновок: для любительських нерегулярних занять такі ціни є досить прийнятними. Але якщо, наприклад, віддавати на великий теніс свою дитину для професійних занять цим видом спорту, то необхідно врахувати наступне. 3-4 заняття в тиждень мінімум по півтори-дві години кожне, плюс оплата праці професійного тренера в кінці місяця виллється у солідну суму. Тому новий Олександр Долгополов чи Леся Цуренко в Полтаві з’явиться, скоріш за все, не скоро.


Наверхнаверх