logo
dollar
euro

Новостворені спецпідрозділи міліції вже сьогодні патрулюватимуть у Полтави

15:34 08.05.2014 eye 1211
Новостворені спецпідрозділи міліції вже сьогодні патрулюватимуть у Полтави

Добровольці, які першими вступили на службу до підрозділів "Каскад", "Полтава", "Кременчук", і пройшли необхідну підготовку, вже  сьогодні, 8 травня отримають нову форму та вперше вийдуть на службу.

Вони охоронятимуть громадський порядок на міських святкуваннях разом із патрульними міліціонерами Батальйону патрульної служби міста Полтава.  Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

За словами заступника начальника УМВС України в Полтавській області Леоніда Бобрицького, наразі особовий склад спецпідрозділів проходять навчання за скороченою програмою. Під час курсу вони навчаються правилам застосування зброї, заходам безпеки, вивчають основні законодавчі акти, з нормами яких будуть стикатися безпосередньо під час виконання службових обов'язків. Особливу увагу під час навчання правоохоронці приділяють вогневій підготовці, а саме стрільбам в тирі.

"Наразі спецпідрозділи міліції формуються за грузинським зразком: серед цивільного населення відбувається набір бажаючих віком від 18 до 55 років, - повідомив Леонід Володимирович, - тактичних відмінностей між ротами "Полтава", "Кременчук" і батальйонами "Каскад" і новоствореного "Каскад-1" немає. Працівники цих загонів нестимуть патрульну службу, а в разі необхідності – братимуть участь у спеціальних операціях. До підрозділів "Каскад" і "Каскад - 1" набираються чоловіки з вищою освітою. Для служби в "Полтаві" і " Кременчуці" достатньо досягти 18 років і мати повну середню освіту".


Наверхнаверх