logo
dollar
euro

Кременчук отримав вісім машин "Швидкої допомоги"

11:24 08.05.2014 eye 372
Кременчук отримав вісім машин "Швидкої допомоги"

7 травня під час робочої поїздки до Кременчука голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук відвідав станцію "Швидкої допомоги" і вручив водіям ключі від восьми новеньких автівок. Ці автомобілі оснащені всім необхідним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги, повідомляє прес-служба ОДА.

Віктор Бугайчук пообіцяв, що місто додатково отримає ще, як мінімум, чотири автівки. Серед них – реанімобіль класу С, що дозволить медикам рятувати людські життя прямо на місці аварій, ДТП тощо. Полтавщина за державною програмою  отримала шість таких реанімобілів.

"Це дуже суттєве поповнення, – прокоментував приємну подію міський голова Олег Бабаєв. – Востаннє в 2011 р. придбали лише одну машину для "Швидкої" за міські кошти. Але одразу на 12 автомобілів у міста грошей ніколи б не вистачило".

Загалом автопарк станцій і підстанцій Служби екстреної медичної допомоги Полтавської області поповнився 37 новими автомобілями, - http://www.sokol.ua. Вони будуть передані також Полтаві, Миргороду і Лубнам. Як пояснив Юрій Курилко, заступник керівника Департаменту охорони здоров'я ОДА, нові автомобілі  розподілені саме  між цими містами, адже в перспективі саме їх підстанції обслуговуватимуть пацієнтів і сусідніх районів, які увійдуть до складу госпітальних округів.

Усі 37 автівок мають сучасне обладнання для надання екстреної медичної допомоги: по чотири набори нош для пацієнтів (навіть спеціальної жорсткості для ушкодженого хребта), систему постачання легень киснем, систему для крапельниць, необхідні діагностичні пристрої. Кожна "Швидка" обладнана автономною системою опалення салону та кабіни водія, кондиціонерами.


Наверхнаверх