logo
dollar
euro

У Полтаві марш наречених продовжився на стадіоні

13:08 27.05.2013 eye 539
У Полтаві марш наречених продовжився на стадіоні

Глядачі, які вчора відвідали футбольний матч у Полтаві між Ворсклою та ужгородською Говерлою, стали свідками, як кілька десятків молодих дівчат у сукнях наречених на стадіоні палко підтримували улюблену команду.

Саме у неділю, 26 травня, у Полтаві відбувся традиційний "Марш наречених". У марші брали участь 122 дівчини в різноманітних за дизайном і вишуканістю сукнях. Наречені пройшлися від парку "Перемога", де була основна програма подій, до пам'ятника "Слави". Однак дехто із дівчат вирішив продовжити свій марш і на початку другого тайму глядачі на стадіоні "Ворскла" побачили дівчат у всій красі.

Цікаво, що наречені прийшли на стадіон не просто подивитися футбольний матч чи себе показати. Усі вони дружньо до кінця матчу підтримували команду. Переважно чоловіча аудиторія стадіону зустріла неочікуваних і прекрасних гостей оплесками. Деякі з них вирішили навіть кинути перегляд матчу заради дівчат і перебралися поближче до прекрасної половини людства. А наречені попрямували на один із фан-секторів, де продовжували підтримувати "Ворсклу" до самого фінального свистка.

narech2


Наверхнаверх