logo
dollar
euro

На Полтавщині до бюджету повернуто понад 4 млн. грн.

15:29 10.12.2019 eye 429

4 млн.грн легалізованих доходів злочинним шляхом  виявлено працівниками Міндоходів на Полтавщині

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов працівниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Полтавській області протягом січня-квітня 2014 року складено 14 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 3 за ознаками злочину за ст.209 КК України  (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), загальна сума виявлених легалізованих доходів злочинним шляхом  складає  понад  4 млн.грн. також  обліковано 8 матеріалів за ознаками предикатних злочинів (злочин, в результаті якого виникли доходи, що можуть стати предметом злочину, загальна сума встановлених збитків за якими становить понад  19 млн.грн.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 3 довідки за ознаками кримінального правопорушення за ст.212 КК України  (ухилення від сплати податків) на загальну суму  майже 3 млн.грн.

Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів ГУ Міндоходів у Полтавській області, одержаних злочинним шляхом обліковано 5 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 – за ст.209 КК України та 2 – за ст.212 КК України.

За матеріалами кримінальних правопорушень до бюджету відшкодовано  понад 400 тис.грн.


Наверхнаверх