logo
dollar
euro

Нагородили переможниць першого обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини"

5:33 19.07.2019 eye 1289
Нагородили переможниць  першого обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини"

У Полтавському міському будинку культури 5 травня нагородили переможців І обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини", яких обирали  обирали в 14 номінаціях.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – працівник освіти і науки" перемогла директор Полтавської гімназії № 17 Полтавської міськради Олена Голтвяниця.

У номінації "Успішнажінка Полтавщини – громадськийдіяч"  перемогла голова Котелевської районної організації ветеранів України Ніна Кравченко.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини у галузі фізичної культури та спорту" перемогу отримала директор Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Людмила Калаптуровська.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – працівник охорони здоров’я" перемогла головний лікар міського клінічного пологового будинку м. Полтава Наталія Удовицька.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – працівник правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури"перемогу отримала начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей управління МВС України у Полтавській області Жанна Ахіджанян.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування"перемогла Бугаївський сільський голова Катерина Компанієць.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва" перемогу отримала старший викладач естрадного вокалу Градизької ДМШ імені О.Білаша Глобинського району Наталія Стасенко.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини у галузі архітектури та будівництва" перемогла начальник управління архітектури та містобудування Комсомольської міськради Людмила Кириченко.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери соціального захисту населення" перемогла директор територіального центру надання соціальнихпослуг Котелевського району Наталія Дудченко.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери обслуговування населення" перемогу отримала соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Котелевської РДА Світлана Білан.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – працівник малого та середнього бізнесу" перемогла приватний підприємиць, вихователь-методист ДНЗ "Пролісок" Аліна Пигида.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – працівник агропромислового комплексу" перемогла директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Україна" Кобеляцького району Зінаїда Норка.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – керівник підприємства" перемогу отримала директор приватного підприємства "Полтавський хлібозавод "Південний" м.Полтава Зоя Кривиженко.

У номінації "Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду" перемогла Галина Шевченко з м.Полтава, яка подарувала Україні 7 хлопців – захисників Вітчизни.


Наверхнаверх