logo
dollar
euro

"Соколята" Тахтаулового і Нових Санжар провели "Весняний вишкіл"

7:18 06.05.2014 eye 1358
"Соколята" Тахтаулового і Нових Санжар провели "Весняний вишкіл"

3 травня активісти Тахтаулівського осередку молодіжної організації "Сокіл" провели спортивно-патріотичну теренову гру "Весняний вишкіл".

У заході взяли участь чотири команди учнів 9-11 класів Тахтаулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Змагання відбувалося у формі партизанської війни. Кожній команді у грі було присвоєно унікальний колір та позивний. Маршрут теренівки учасники долали за допомогою карт та компасів, що вели їх до контрольних пунктів з підказками. Деякі підказки були приховані у землі, на деревах або ж навіть у болоті. Також на контрольних пунктах, виконавши певні завдання, можна було отримати необхідний реманент для подальшої участи у грі: сірники, горючі речовини, частини карти тощо. Як справжні партизанські загони, команди робили диверсії конкурентам, адже за правилами гри мав перемогти той, хто перший пройде маршрут та залишиться "живим", - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

А 3 та 4 травня 2014 у клюсівському лісі неподалік Нових Санжар, що на Полтавщині, за ініціативи районної молодіжної організації "Сокіл" проведено дводенний вишкіл.

Нові Санжари. Вишкіл сокільців
Попри несприятливі погодні умови, 25 осіб виявили бажання долучитися до вишколу. Організованою колоною від селища Нові Санжари молодь району рушила до Клюсівського лісу. Першого дня учасники вишколу облаштовували табір та наметове містечко. "Соколята" вправлялися у виконанні споряду, стрільбі та рукопашних боях. Надвечір вони прослухали лекції від місцевих істориків про націоналізм та повстанців краю. Закінчився таборовий день піснями біля ватри.

Зранку учасників табору чекала руханка та маршкидок на відстань близько 8 кілометрів. Згодом найактивніші учасники вишколу отримали від організаторів заохочувальні призи з національною символікою.


Наверхнаверх