logo
dollar
euro

У Миргороді сьогодні визначились як святкуватимуть 9 травня

13:02 05.05.2014 eye 450

5 травня у Миргороді відбулася робоча нарада з підготовки святкових заходів до Дня перемоги.

Члени організаційного комітету на чолі  з міським головою  Сергієм Соломахою запланували  9 травня провести загальноміський мітинг біля Вічного вогню у Сквері Слави,  мітингив біля Братських могил загиблих воїнів у мікрорайонах міста, покладання квітів та святковий концерт. Напередодні відбудеться традиційна зустріч міського голови з ветеранами, буде організовано вітальні адреси фронтовикам, відбудеться обласний легкоатлетичний пробіг "Полтава-Шумейкове-Полтава". Про це повідомляє прес-служба Миргородської міськради.

Повідомляється, що школах пройдуть години спілкування з ветеранами. Щоправда, не уточнюється з якими. Адже, навряд чи під силу людям, яким за логікою не менше 87 років, вписатися у такі плани.

Крім того, міська влада Миргорода планує  провести у закладах культури тематичні виставки. Сценарний план 9 травня також передбачає концертну програму Центру естетичного виховання "Вітаємо тебе, ветеране", концерт під час частування ветеранів солдатською кашею, виступ народного міського духового оркестру ім. І.Шатравки, святковий концерт солістів та колективів художньої самодіяльності Миргорода.

На центральній площі також запланована виставка зразків військової техніки, працюватиме виїзна торгівля, дитячі атракціони. Запрошуємо миргородців та гостей міста взяти участь у заходах з нагоди 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.


Наверхнаверх