logo
dollar
euro

У Полтаві відбудеться акція "Я плачу податки, де дороги?"

8:31 27.05.2013 eye 287
У Полтаві відбудеться акція "Я плачу податки, де дороги?"

1 червня 2013 року з 13:30 до 16.00 з парковки ТРЦ Екватор в м.Полтава стартує автопробіг Під назвою "Я плачу податки, де дороги?"

Основною метою автопробігу є привернення уваги всіх автомобілістів, працівників автодору і міської влади до існуючої проблеми - стан доріг у Полтаві та їх довговічності після ремонту.

Очікується близько 50 учасників (50 автомобілів)

Даний захід має сприяти збільшенню уваги міських мешканців, а також міської влади до доцільності розтрати бюджетних коштів на неякісний ремонт доріг, який призводить до щорічного руйнування дорожнього покриття та нового виділення бюджету на вирішення цієї проблеми.

Замість того що б у новому році ремонтувати дороги, бюджет на які не був виділений в минулому році, автодор здійснює ремонт вже відремонтованих доріг, з причини недбалості та безконтрольності якості покладеного асфальту.

Автопробіг відбуватиметься під гаслом "Якщо ти з нами посигналиш два рази" таким чином ми побачимо небайдужих водіїв міста Полтави.

Завершиться автопробіг біля дверей автодору, де учасники покладуть колеса, амортизатори і запчастини, які були пошкоджені в ямах полтавських доріг. Крім того учасники передадуть  звернення автомобілістів. У зверненні будуть викладені всі питання, що цікавлять, а також запит, графіка і термін ремонту вулиць за списком, рух по яких вже стало неможливим для автомобілів.


Наверхнаверх