logo
dollar
euro

Громадські активісти Полтавщини вимагають від голови ОДА звільнити Олену Адамович

0:07 17.06.2019 eye 2006
Громадські активісти Полтавщини вимагають від голови ОДА звільнити Олену Адамович

Громадська спілка "Ліга громадських організацій м.Полтави "Полтавська громада" та громадські організації "Агенція сталого розвитку", "Наша Полтава", "Думки громади" звернулись до голови Полтавської облдержадміністрації Віктора Бугайчука з вимогою звільнити заступника Олену Адамович, яка працювала при колишній владі, обіймаючи цю посаду з 2011 року та була членом Партії регіонів.

Багатьом полтавцям пані Адамович запам’яталась участю у мітингу Антимайдану, куди звезли 8 лютого бюджетників з усієї області. Стоячи поруч із колишніми керівниками ОДА на ганку держбудівлі, вона аплодувала виступам на підтримку Януковича. Журналістам  Полтавщини вона запам’яталась різким поворотом від спрямування на євроінтеграцію, до виправдання відмови від неї.

Громадські активісти у своєму звернені до голови ОДА, зокрема, пишуть, що неодноразово звертали  увагу  Віктора Бугайчука на економічний блок в Полтавській ОДА, який очолює Олена Адамович. "Людина, яка працювала заступником у головного "регіонала" області Олександра Удовіченка, продовжує працювати під Вашим керівництвом. За чотири роки діяльність пані Адамович призвела до провалу виконання програми реформ "Успішна Полтавщина" та припиненню функціонування Регіонального фонду підтримки підприємництва. Економічні показники Полтавської області погіршилися. Хто має понести за це відповідальність?

Вважаємо, що спільна пліч-о-пліч робота Вас, як представника ВО "Свобода", із керівниками департаментів, що вірно служили режиму Януковича, є неприпустимою, нівелює досягнення Євромайдану та має бути припинена у найкоротші строки. Закликаємо Вас, Вікторе Михайловичу, провести очищення рядів Полтавської облдержадміністрації, оновивши керівний склад усіх структурних підрозділів ОДА".


Наверхнаверх