logo
dollar
euro

Спокій Луганщини охороняють полтавські міліціонери

13:04 03.05.2014 eye 599
Спокій Луганщини охороняють полтавські міліціонери

Найбільш досвідчені та професійно підготовлені бійці Державної служби охорони Полтавщини відправились в Луганську область для надання допомоги своїм колегам у забезпеченні охорони громадського порядку та стратегічних об’єктів. Перебуватимуть вони там від 2 травня і до  особливого розпорядження, повідомляє прес-служба відомства.

Провів інструктаж перед від’їздом заступник начальника УМВС України в Полтавській області підполковник міліції Сергій Альошкін. Тако у своєму напутньому слові він зазначив: Сьогодні міліціонери повинні злагоджено та професійно виконувати поставлені задачі, бути вірними Присязі працівників ОВС та з честю стояти на захисті інтересів українського народу й не допустити провокацій, захоплень стратегічних об’єктів. Закликаю вас підтримувати один одного, діяти злагоджено та зробити все можливе, аби гідно захистити нашу державу.

Наразі правоохоронці Полтавщини надають допомогу із забезпечення охорони громадського порядку не лише на території Луганської, а й сусідньої, Харківської області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх