logo
dollar
euro

На Полтавщині борги по зарплаті менші, ніж в середньому в Україні

10:33 01.05.2014 eye 302

Про це учора на нараді з погашення зарплатних боргів на промислових підприємствах та підприємствах АПК  повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

 У квітні повністю погашені борги по зарплаті за березень на ПАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" та Полтавській експедиції по геофізичним дослідженням у свердловинах ДГП "Укргеофізика". За словами Людмили Корнієнко, Кременчуцький сталеварний більше не постачатиме свою продукцію до Росії. Донедавна підприємство постачало до РФ 50% свого лиття. Наразі його керівництво шукає нові ринки збуту на Україні та  веде переговори з Донецьком, Запоріжжям, Черніговом щодо можливої співпраці.

У магазині МДРегіон можна придбати пошукові котушки Марс МД Снайпер, Марс МД Тайгер, Марс МД Голіаф. Котушки Mars підходять до металошукачів Garret, Fisher, Minelab, Viking, Teknetics, XP, Whites, Tesoro, Bounty Hunter, АКА. Котушки Mars MD Goliaf, Tiger, Sniper - офіційна гарантія 2 роки, в наявності на складі. Доставка котушок Mars в Україні без передоплати!

На 1,8 мільйона гривень  зменшена заборгованість перед працівниками ДП "Полтавський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" та його філій. Проте, залишається невиплаченою заробітна плата за січень (20%), лютий та березень поточного року.

Складною залишається ситуація на підприємствах, які знаходяться в оперативному галузевому підпорядкуванні Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів. Департамент праці та соціального захисту населення щодекадно моніторить стан погашення зарплатних боргів та виплати поточної зарплати на підприємствах. На особливому контролі перебувають підприємства, які працюють на ринок Росії. Для забезпечення сталої роботи підприємств надається допомога у поверненні дебіторської заборгованості.

Загалом, як повідомила Людмила Корнієнко, частка суми заборгованості економічно активних підприємств у місячному фонді оплати праці штатних працівників області становить 1,6% (по Україні – 2,1%). Відповідно частка загальної суми боргу – 2,6% (по Україні – 3,2%).


Наверхнаверх